Клавіатура HP Pavilion Gaming 550 RGB 104key Red Hybrid USB Black
3 323 ₴
2 769 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 79892
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура HP Pavilion Gaming 550 (9LY71AA). Підвищте свою продуктивнісь завдяки гібридній механіко-мембранній клавіатурі, яка блискавично реагує на натискання клавіш, що виводить вашу роботу й гру на безпрецедентно високий рівень. Механіко-мембранний перемикач Red Hybrid. Механіко-мембранні перемикачі Red Hybrid не лише відмінно реєструють натискання, а й роблять це тихо. Світлодіодне підсвічування RGB запобігає натисканню неправильних клавіш, а самі клавіші піднесено над корпусом клавіатури.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9LY71AA |
| Вага | 1,19 |
| Вага (кг) | 0,83 кг |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 50 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Корпус | Металевий/Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 60262b55-e2bd-4813-9be0-b3d79a523915 мм mm |
| Сумісність з ОС | Windows/Linux |
| Способ упаковки | 516fdfac-2d0f-4cf9-91c8-442ca175f880 |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 769 ₴







