Миші Bloody - поза конкуренцією! Вони створені для того, щоб надати вам перевагу в інтенсивній грі. З їхньою допомогою ви можете реагувати швидше і завжди бути на крок попереду своїх супротивників. Особливості Сенсор Pro 3389 16K. Завдяки професійному сенсору з характеристиками 16000 CPI, 12000 FPS, 400 IPS та прискоренням 50g миша забезпечує точність і керованість там, де потрібна швидкість реакції: FPS-ігри типу CS:GO Частота опитування 2000 Гц. Перемикайтеся між доступними значеннями (125, 500, 1000, 2000 Гц), і виберіть те, яке найкраще підходить для ваших ігрових сесій 4 типу налаштування LOD. Персоналізуйте висоту відриву (LOD) відповідно до ваших ігрових навичок. Налаштуйте LOD, щоб найкраще забезпечити точність і керованість 5 профілів підсвічування. П'ять типів RGB підсвічування встановлено за замовчуванням. Щоб налаштувати ефекти підсвічування, натисніть [1] Прогумований скролл. Прогумоване колесо прокручування (скролл), створене з використанням технології ливарного формування з подвійною інжекцією, забезпечує довговічність і тактильний комфорт Ергономічне покриття. Основні кнопки миші виконані з використанням подвійної інжекції, а прогумовані бічні панелі призначені для запобігання ковзанню Металеві ніжки X'Glide. Металеві ніжки забезпечують мінімальне тертя практично на будь-якій поверхні, що позитивно позначається на плавності рухів курсору та точності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 17 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | W90 Pro Bloody (Stone black) |
| Вага | 0,3 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 23 см |
| Кількість клавіш миші | 10 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 16000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴




