Особливості 6-кнопкова оптична миша з "мультяшним" дизайном Багатокольорове світлодіодне підсвічування Кнопка CPI налаштування роздільної здатності оптики миші (1200 - 3600 DPI) Кнопки Вперед/Назад управління браузером Працює на більшості поверхонь без килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUS-6B-GRAFIX-01 |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 124 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Харчування | USB кабель |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 0424fc6e-fc76-4b5e-8667-7740e5417499 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1600 - 2400 - 3200 - 3600 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴










