Комфорт і точність Інтелектуальна технологія заощадження енергії - довга робота від батареї, а також килимок для миші більше не потрібний. Особливості 6-кнопкова бездротова оптична миша з USB-наноприймачем Кнопка CPI для швидкої зміни роздільної здатності (800 - 1600 DPI) Кнопки Next/Previous для зручного інтернет-серфінгу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSW-6B-02-BG |
| Вага | 0,09 |
| Вага (г) | 78 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | a5aabc72-f6c7-430d-9e5a-c984979fbf75 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴




