Мишка Razer Basilisk V3 X Hyperspeed (RZ01-04870100-R3G1)
3 587 ₴
2 989 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 83821
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З Razer Basilisk V3 X HyperSpeed немає жодних обмежень у виборі стилю вашої гри. Razer Basilisk оснащений 9 програмованими елементами управління, дворежимним бездротовим підключенням і RGB-підсвічуванням Razer Chroma, що налаштовується, він відповідає тільки одному господарю - вам. Культова ергономічна форма з 9 елементами управління, що настроюються Неперевершена керованість і командування Фірмова форма миші, яка сподобалася мільйонам людей у всьому світі, ідеально підходить для різних захоплень. Завдяки численним кнопкам швидкого доступу та доданому багатофункціональному тригеру насолоджуйтесь нескінченним поєднанням команд та макросів на кінчиках ваших пальців. Подвійте свій контроль з Razer Hypershift Підключений через Razer Synapse, Razer Hypershift дозволяє призначати та розблокувати набір додаткових команд поверх 9 вже існуючих елементів керування на миші. Встановіть багатофункціональний тригер за промовчанням і просто утримуйте його, натискаючи потрібну кнопку для виконання другорядної команди. Дворежимний бездротовий зв'язок Продуктивність із наднизькою затримкою або збільшений термін служби батареї Razer HyperSpeed до 285 годин, Bluetooth до 535 годин. Підтримка кількох пристроїв Спростіть налаштування та звільніть порт USB, підключивши бездротову мишу та клавіатуру до одного ключа – функцію, яку можна активувати в наших новітніх периферійних пристроях Razer HyperSpeed. Додаткові характеристики: Тип: Геймерські Кількість коліс прокручування: 1 Технологія сенсора: Razer 5G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ01-04870100-R3G1 |
| Вага | 0,28 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кількість клавіш миші | 9 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | bcc9301-0975-4e3a-8247-44030aae0776 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 18000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴







