



Мишка Logitech Signature M650 L Wireless for Business Graphite (910-006348)
2 174 ₴
1 812 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 83830
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Signature M650 for Business – це простий спосіб підвищення продуктивності для ІТ-фахівців. Це тому, що люди працюють на 50% продуктивніше і на 30% швидше, використовуючи мишу порівняно із сенсорною панеллю ноутбука. Моментальне бездротове підключення, зручна форма, безшумне натискання і бічні кнопки, що налаштовуються, дозволять комфортно і продуктивно працювати багато годин поспіль. Користувачі мишей відчувають на 25% меншу м'язову активність передпліччя, ніж користувачі сенсорної панелі. Насолоджуйтесь зручним та природним становищем руки завдяки ергономічній формі, м'якій зоні під великим пальцем та гумовим бічним накладкам. Забудьте про незручності та зосередьтеся на своїх завданнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006348 |
| Вага | 0,4 |
| Вага (г) | 115,5 г |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 24 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | cf3864f8-214c-4a4e-8fb2-7ca15fea69b5 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴


