Без дротів і безладу. Звільніться від головоломки з кабелем за допомогою бездротового з’єднання Primo Bluetooth. Без будь-яких проводів або навіть USB-приймача можна підтримувати свій стіл і пристрій у чистоті та без захаращення. Робота по точці. Завдяки чіткості руху, як і ідеї користувача, ця миша готова відповідати його стилю роботи. Скористайтеся перевагами регульованої швидкості курсору (1000-1600 DPI), щоб робота (і курсор!) завжди була на місці. Поверніть ліворуч (або праворуч). Незалежно від того, чи користувач лівша, правша, чи любить час від часу щось міняти; Компактний двосторонній дизайн Primo робить його портативним і доступним для всіх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24966_TRUST |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 50 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Перфорований корпус/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 1196977-91e5-4a03-acb5-3b82e324d560 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴











