Зручна миша ергономічної форми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 15 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23650_TRUST |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 80 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Розміри | 920c0aad-26dc-41fd-b237-b2928c027fb8 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴











