Мишка Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
6 083 ₴
5 069 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84607
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MX Master 3S for Business - високопродуктивна миша зручної форми з покращеною роздільною здатністю 8000 DPI та технологією Quiet Click. Серія MX ідеально підходить для спеціалізованих робочих процесів, таких як кодування та творчість. Продукти серії MX виготовлені з міцних якісних матеріалів та створені для того, щоб вселяти довіру та підвищувати концентрацію на роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 15.5 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006582 |
| Вага | 1,06 |
| Вага (г) | 141 г |
| Висота | 5.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 34 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | f59940d4-930a-49f9-b992-bdeb33d9e696 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 069 ₴


