Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB WM-10000 призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від навантаження, від впливу високочастотних та імпульсних перешкод. ОСОБЛИВОСТІ Захист пристроїв-споживачів від зміни вхідної напруги та дії високочастотних перешкод Широкий діапазон вхідної напруги 150-270 В Мікропроцесорне керування Захист стабілізатора від перевантаження та короткого замикання Функція "Пауза" для затримки увімкнення стабілізатора після подачі електроживлення Можливість фіксування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400015 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 48 см |
| Новинка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴





