Датчик HERO з дозволом 12000 DPI
Бездротова технологія LIGHTSPEED з частотою опитування 1 мс
Частота опитування USB-порту: 1000 Гц (1 мс)
Мікропроцесор: 32-розрядний
Час роботи: 250 годин від батареї
Термін служби: 10 млн натиснень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 15 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005291 |
| Вага | 0,195 |
| Вага (г) | 99 р |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10 см |
| Додаткові функції | Датчик HERO з роздільною здатністю 12000 DPI, Бездротова технологія LIGHTSPEED з частотою опитування 1 мс, Частота опитування USB-порту: 1000 Гц (1 мс), Час роботи: 250 годин від батареї, 6 програмованих кнопок, Термін служби: 10 млн натиснень |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Додаткові клавіші |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 12000 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698 ₴



