Клавіатура Razer Ornata V3 UKR Black (RZ03-04462100-R371)
3 858 ₴
3 215 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 85482
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТОНКА. ЩЛУКА. Ергономічна Зустрічайте Razer Ornata V3 - низькопрофільну ергономічну ігрову клавіатуру на базі Razer Chroma RGB. Виконана в новому надтонкому форм-факторі, з більш довговічними клавішними ковпачками та унікальними механіко-мембранними перемикачами, ця гібридна клавіатура увібрала все краще від двох технологій, щоб ви працювали і грали більш ефективно. НИЗКОПРОФІЛЬНІ КЛАВИШІ Ергономічний ігровий досвід. Завдяки більш тонким клавішним ковпачкам і більш коротким перемикачам ви зможете користуватися клавіатурою годинами без напруги в суглобах. МЕХАНІКО-МЕМБРАННІ ПЕРЕМИКАЧІ RAZE Клацаючі натискання та м'який, пружний хід клавіш. Завдяки механічним перемикачам, що клацають, і звичним тактильним властивостям, характерним для традиційної клавіатури, кожне натискання клавіші буде і приємним, і точним. КОВПАЧКИ КЛАВІШ З UV-ПОКРИТТЯМ Покращений захист від стирання та подряпин. Клавішні ковпачки цієї клавіатури довговічніші за звичайні, UV-покриття забезпечує стійкість написів до стирання і захищає клавіші від зносу при частому використанні. СПЕЦІАЛІЗОВАНІ МУЛЬТИМЕДІЙНІ КЛАВИШІ З ПІДСВІТКОМ Зручне керування. Налаштуйте їх на паузу, відтворення, пропуск та змінення будь-якого параметра - від яскравості до гучності. Ця клавіатура створена для зручності та повної насолоди улюбленими розвагами. МАГНІТНА ПІДСТАВКА ПІД ЗАПЯСТКА З ПОКРИТТЯМ «СОФТ-ТАЧ» Збільшена підтримка під час гри. Підставка під зап'ястя легко примагнічується до клавіатури, а її покриття «софт-тач» забезпечує достатній комфорт та добре підтримує ваші зап'ястя, що особливо важливо при тривалому використанні. 10 ЗОН ПІДСВІТЛЕННЯ RAZER CHROMA RGB Індивідуальний стиль освітлення. Завдяки 16,8 млн колірних відтінків та цілому набору ефектів ви можете налаштувати клавіатуру відповідно до своїх уподобань та отримати доступ до динамічних ефектів підсвічування для сотень ігор з підтримкою Chroma.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ03-04462100-R371 |
| Вага | 1,6 |
| Вага (кг) | 0,8 кг |
| Висота | 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 50 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 748820b3-9868-4132-8d92-dde5cbbf2219 мм mm |
| Способ упаковки | 382d0f68-9103-47f7-aeab-6dac3b8a1d04 |
| Тип клавіатури | Гібридні механічно-мембранні |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 20.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 215 ₴








