



Клавіатура Razer Ornata V3 X UKR Black (RZ03-04471900-R371)
2 647 ₴
2 206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85483
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крокуйте назустріч новому рівню ефективності з Razer Ornata V3 X — низькопрофільною ергономічною клавіатурою, яка створена, щоб зробити вашу роботу та гру ефективнішою. Виконана в новому надтонкому форм-факторі, з довговічнішими кейкапами та підсвічуванням Razer Chroma RGB, вона надасть незаперечну перевагу. Низькопрофільні клавіші Завдяки кейкапам з низьким профілем ви зможете працювати з клавіатурою годинами безперервно без напруги в суглобах кистей і пальців. Тихі мембранні перемикачі Razer Ornata V3 X ідеально підходить для тих, хто надає перевагу більш тихій і комфортній роботі під час гри або набору тексту. Кейкапи з UV-покриттям Кейкапи цієї клавіатури довговічніші за звичайні, UV-покриття забезпечує стійкість написів до стирання і захищає клавіші від зносу при використанні. Надійний, стійкий до проливань дизайн Міцна конструкція Razer Ornata V3 X досить стійка до інтенсивних ігрових сесій та наслідків незначних попадань води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ03-04471900-R371 |
| Вага | 1,6 |
| Вага (кг) | 0,916 кг |
| Висота | 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 50 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 46cb05ea-7cde-4040-acd3-07801836b96b мм mm |
| Способ упаковки | 382d0f68-9103-47f7-aeab-6dac3b8a1d04 |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 20.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 206 ₴


