Карта пам'яті Transcend CFexpress 256GB Type B (TS256GCFE820)
31 801 ₴
26 501 ₴
- В наявності
- Код: 84909
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створені для використання c сучасними цифровими пристроями, карти пам'яті Transcend CFexpress 820 Type B забезпечують неймовірну швидкість передачі даних до 1700 МБ / с і мають значну ємність до 512 ГБ. Карти пам'яті Transcend CFexpress мають зворотну сумісність з камерами XQD, які підтримують прошивку CFexpress.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS256GCFE820 |
| Вага | 0,032 |
| Вага (г) | 7 р |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 1 700 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 1 300 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Тип | CFExpress |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 501 ₴


