



Карта пам'яті Transcend SD 128GB C10 UHS-I U3 A2 4K (TS128GSDC340S)
2 774 ₴
2 312 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84913
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карти пам'яті Transcend SDXC 340S забезпечують продуктивність і ємність, необхідні для повного використання можливостей ваших цифрових дзеркальних фотоапаратів і відеокамер, сумісних зі стандартом UHS-I. На додаток до неймовірної швидкості передачі даних, карти сумісні зі стандартом Video Speed Class 30 (V30), що забезпечує плавний і безперервний запис відео у форматі 4K. Карти пам'яті Transcend SDXC 340S виготовляються з використанням флеш-пам'яті 3D NAND найвищого рівня, що забезпечує високу надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Тип карти пам'яті | SD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS128GSDC340S |
| Вага | 0,012 |
| Вага (г) | 2 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 160 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 90 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 312 ₴


