



Мишка Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue USB
1 362 ₴
1 135 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 55460
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша Logitech G102 Lightsync
Модель G102 передає дані з частотою до 1000 разів в секунду - у 8 разів швидше, ніж звичайні миші. Це означає, що система миттєво реагує на переміщення миші або натискання її кнопок.
Звична зручна форма
Попередницею моделі G102 стала легендарна ігрова миша з класичною конструкцією Logitech G100S. Знайомий дизайн, який вибирають любителі і професіонали кіберспорту в усьому світі, був заново відтворений і оптимізований з точки зору універсальності, надійності і зручності повсякденного використання.
Виняткова точність
Розкрийте весь свій потенціал, продемонструйте фантастичну влучність. Миша G102 оснащена новою моделлю датчика з роздільною здатністю від 200 до 8000 точок на дюйм, завдяки якій пристрій реагує на натискання виключно швидко, точно і злагоджено. Це дозволяє краще контролювати процес гри незалежно від того, якому стилю ви віддаєте перевагу. Стабільність і точність роботи датчика говорять про те, що можна починати тренувати м'язи для максимально точного прицілу - адже тепер рух курсора можна не тільки бачити, а й буквально відчувати.
Чітке і узгоджене спрацьовування
Оновлений механізм роботи кнопок робить кожне натискання більш точним і акуратним. У цьому механізмі використовується металева пружина, завдяки чому ліва іправа кнопки миші завжди готові до натиснення. В результаті для натискань потрібно менше зусиль, що забезпечує їх виняткову точність, швидкість і узгодженість.
Легендарна якість Logitech
Понад 30 років компанія Logitech є провідним розробником інноваційних звукових, офісних та ігрових пристроїв. Високоякісна продукція Logitech орієнтована на споживача; вона допоможе вам повністю розкрити свій потенціал гравця. Кожен ігровий пристрій розроблено та протестовано в сучасних науково-дослідних лабораторіях і відповідає найсуворішим стандартам якості. Завдяки цьому ви зможете отримати максимум задоволення від гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 15 мм |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005801 |
| Вага | 0,16 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10 см |
| Додаткові функції | Мікропроцесор: 32-розрядний процесор ARM |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | G102 Lightsync |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Так |
| Новинка | Немає |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | cb1febab-7599-4a50-813f-52744ef7863b мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
| Сумісність з | Linux/MacOS/Windows |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135 ₴


