2 дні
Мишка Logitech M240 Silent Charcoal (910-007119)
1 177 ₴
981 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 90729
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша М240 з надійним з'єднанням Bluetooth дозволяє звільнити робочий простір від набридливих проводів. Бездротова технологія Bluetooth забезпечує миттєве підключення - для цього не потрібний приймач USB або USB-роз'єм. Все максимально просто та зручно.
Миттєве підключення.
Завдяки швидкій та зручній технології Bluetooth ви з'єднуєтеся з цією безшумною бездротовою мишею за кілька секунд – не потрібен адаптер чи порт.
НА 90% МЕНШЕ ШУМУ.
Менше шуму - більше концентрації, безшумна миша зі зменшеним на 90% звуком клацання і таким же відчуттям натискання, усуває шум і відволікаючі фактори для вас та оточення.
ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ.
До 18 місяців з функцією енергозбереження, яка автоматично переходить у режим сну, що дозволяє працювати довше без заміни батареї
КОМПАКТНА.
Компактний та зручний для подорожей дизайн: досить маленький, щоб помістити у сумку чи рюкзак
ВЕЛИКИЙ РАДІУС ДІЇ.
Надійна бездротова миша Bluetooth з великим радіусом дії, працює на відстані до 10 метрів від комп'ютера
Турбота про майбутнє.
Пластикові деталі комп'ютерної миші М240 Silent виготовлені із сертифікованого переробленого пластику (48% для Graphite та 37% для Off-white та Rose). Продукт сертифікований як вуглецево-нейтральний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007119 |
| Вага | 0,13 |
| Вага (г) | 73,8 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 441610b8-3a4d-48de-95b5-07967bb12e79 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴









