2 дні




Клавіатура Redragon Yaksa K505 UKR, AntiGhost USB (70392)
1 216 ₴
1 013 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 86845
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Redragon Yaksa - геймерська клавіатура з підсвічуванням, лазерним гравіюванням клавіш, а також підставкою для рук. Може виконувати роль ігрової й офісної клавіатури (залежно від вибраного режиму), вміє записувати макроси, а також оснащена кнопками ANTI GHOST. Підсвічування має 7 доступних кольорів, які створюють пристрою яскравий і агресивний вигляд. Стабільну передачу сигналу забезпечує позолочений конектор. Підставка для рук запобігатиме швидкій втомі, тому допоможе гравцеві проходити важкі ігрові раунди.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Кількість клавіш клавіатури | 110 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70392 |
| Вага | 1 |
| Вага (кг) | 0,9 кг |
| Висота | 8.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 18міс |
| Глибина | 27.2 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 28.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴


