Мишка Defender (52880) Warfame GM-880L RGB, 8 кнопок,12800 dpi
468 ₴
390 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 86959
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RGB підсвічування
14 режимів підсвічування
Підсвічування, що переливається
Програмне забезпечення Defender Game Center
Редактор макросів
Емуляція клавіш клавіатури
Стабільна робота на високих швидкостях
6 режимів дозволу
5 програмованих кнопок
2 додаткові бічні кнопки
Високоточний сенсор
Функція FIRE для шутерів
Підставка під великий палець
Плетена структура кабелю
Феритовий фільтр перешкод
Широке прогумоване колесо прокручування шириною 8 мм з підсвічуванням
Міцне, приємне на дотик прогумоване покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52880 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Велика |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 12800 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴








