Зручна ігрова миша з підсвічуванням, чудовим сенсором та програмованими кнопками. Килим у комплекті.
особливості:
Програмне забезпечення Defender Game Center
Редактор макросів
Емуляція клавіш клавіатури
5 програмованих кнопок
6 режимів дозволу
2 додаткові бічні кнопки
Кнопка зміни роздільної здатності
Підсвічування, що переливається
Широке прогумоване колесо прокручування шириною 8 мм з підсвічуванням
Плетена структура кабелю
Високоміцний довговічний кабель
Позолочений USB-конектор
Ферритовий фільтр перешкод
Міцне, приємне на дотик прогумоване покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52927 |
| Вага | 0,235 |
| Вага (г) | 120 г |
| Висота | 6.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3.2 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 05a3e3bd-1e7e-4998-a09b-34138eeed13d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 12800 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴









