Мишка Defender Killer GM-170L 7 кн., 3200dpi, ігр.килимок
364 ₴
303 ₴
- В наявності
- Код: 86968
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7-кнопкова ігрова миша Defender Killer GM-170L з підсвічуванням і килимком, доступне та надійне рішення.
Редактор макросів
Вбудований редактор макросів дозволяє записувати та редагувати послідовності до 52 команд з можливістю зациклення.
4 режими роздільної здатності миші
Кнопка перемикання dpi дозволяє вибрати швидкість переміщення курсору (1200/1600/2400/3200 dpi). Обраний рівень швидкості курсора відображається різною інтенсивністю підсвічування колеса прокрутки.
Широке гумове колесо прокрутки шириною 8 мм з підсвічуванням
Збільшена ширина та спеціальний малюнок протектора полегшують керування мишею. Розташування колеса оптимально для миттєвого перенесення вказівного пальця на колесо під час гри.
Високоміцний довговічний кабель
Подовжений кабель 1.5 м гарантовано витримує 10 000 згинань і постійне тягове навантаження до 10 кг. Кабель захищений тканинною обпліткою.
Позолочений USB-конектор
Позолочене напилення забезпечує кращу провідність, менший опір і окислюваність.
2 додаткові бічні кнопки
2 програмовані кнопки під великим пальцем дозволяють налаштувати мишу під потреби гравця. Текстурна поверхня верхньої кнопки знижує ризик сліпого натискання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52170 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Велика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴







