FB35CS має два режими підключення – режим Bluetooth та бездротовий режим 2.4 ГГц, які забезпечують швидкий відгук, точні рухи, стабільне з'єднання та більш плавне відстеження. У мишу вбудована акумуляторна батарея із зарядним кабелем Type-C. Особливості Bluetooth/2.4 ГГц. FB35C має два способи бездротового підключення Керуйте відразу трьома пристроями. Одночасно можна підключити 3 пристрої. Це має на увазі вільне перемикання між 3 пристроями всього одним кліком миші 2 бічні кнопки. Бічні кнопки за замовчуванням налаштовані як "вперед" - "назад", але за допомогою програмного забезпечення ви можете налаштовувати їх як завгодно акумулятор Type-C. З літієвою батареєю вам не потрібно турбуватися про часту заміну батареї, що не завдає шкоди навколишньому середовищу 2400 DPI. Регульована роздільна здатність 1200/1600/2000/2400 DPI 16-в-одному. 16 різноманітних "гарячих" команд Перемикач живлення увімк./вимк. Кнопка вимкнення на задній панелі робить цю бездротову мишу ідеальним супутником у дорозі Безшумний клік. Працюйте за комп'ютером не відволікаючись на звук кліка та не заважаючи оточуючим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FB35CS (Icy White) |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 91 р |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1600 - 2000 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴







