Мишка Razer Cobra Pro Black (RZ01-04660100-R3G1)
8 200 ₴
6 833 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 91715
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально для гри. Добивайтеся перемог за допомогою Razer Cobra Pro - бездротовою ігровою мишею на базі Razer Chroma RGB. Завдяки технології Razer HyperSpeed Wireless та 11-ти індивідуально програмованим зонам освітлення ваша гра стане більш яскравою та залученою. 10 кнопок, що настроюються. Для розширених макросів у 5 вбудованих профілях. Від основних команд до складних макросів, насолоджуйтесь більшим ступенем контролю на кінчиках ваших пальців і будьте готові до гри будь-де з 5-ма вбудованими профілями пам'яті. 3 режими підключення. Бездротовий режим Razer HyperSpeed, Bluetooth, підключення кабелем. Грайте будь-де до 100 годин у режимі HyperSpeed або 170 годин по Bluetooth. Мишка легко заряджається через USB-Type C. Powered by RAZER Chroma RGB. 11-зонне підсвічування Chroma. Налаштуйте кожну зону з майже 16.8 мільйонів кольорів та незліченних світлових ефектів. Випробуйте повне занурення з ігрою RGB, яка динамічно реагує на сотні ігор, інтегрованих з Chroma. 11-зонне підсвічування Chroma. Будь то покращення вашого занурення в іграх, інтегрованих з Chroma, або проектування ігрової кімнати вашої мрії, ми пропонуємо рівень налаштування RGB підсвічування, який не можна знайти більше ні в кого. Компактний форм-фактор та багатофункціональність. Для легкого поводження з різними стилями хвата. Razer Cobra Pro важить всього 77 г, завдяки невеликому та легкому дизайну її зручно тримати в руці, і вона забезпечує плавне занурення в ігровий процес при захопленні кігтями, долонями та кінчиками пальців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ01-04660100-R3G1 |
| Вага | 0,193 |
| Вага (г) | 77 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 16 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс/USB Type-C |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Розміри | d94a803d-4591-4937-bae4-70a7a9fd3bd0 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 30000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 833 ₴









