


Мишка Logitech M240 for Business (910-007182)
1 356 ₴
1 130 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 99155
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша М240 з надійним з'єднанням Bluetooth дозволяє звільнити робочий простір від набридливих проводів. Бездротова технологія Bluetooth забезпечує миттєве підключення - для цього не потрібний приймач USB або USB-роз'єм. Все максимально просто і зручно МИТНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ Завдяки швидкій та зручній технології Bluetooth ви з'єднуєтеся з цією безшумною бездротовою мишею за кілька секунд - не потрібен адаптер або порт. ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ До 18 місяців з функцією енергозбереження, яка автоматично переходить у сплячий режим, що дозволяє працювати довше без заміни батареї. КОМПАКТНА великим радіусом дії, працює на відстані до 10 метрів від комп'ютера ПОКЛАТА ПРО МАЙБУТНЄ Пластикові деталі комп'ютерної миші М240 виготовлені із сертифікованого переробленого пластику (48% для Graphite та 37% для Off-white та Rose). Продукт сертифікований як вуглецево-нейтральний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007182 |
| Вага | 0,13 |
| Вага (г) | 75,5 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 441610b8-3a4d-48de-95b5-07967bb12e79 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴


