Миша ACER OMR040 стане справжньою помічницею тим, хто звик працювати за будь-яких умов: в офісі, вдома, у ділових поїздках, подорожах, на відпочинку. Сподобається своїм витонченим дизайном та класичним чорним кольором. Миша Acer OMR040 має продуману конструкцію, що передбачає відразу шість кнопок з колесом для прокручування. Вбудований чіп забезпечує більшу дистанцію та більш стабільне з'єднання. Налаштувати її дуже легко – просто вставте мініатюрний бездротовий приймач у USB-слот.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZL.MCEEE.02C |
| Вага | 0,113 |
| Вага (г) | 62 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Дизайн | Кольоровий |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 342f54da-5b5b-4986-8802-c5fa5264392a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 6a6d8a6d-0e0f-4469-a9c9-80929bbe3cc |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







