Для тих, хто виконує будь-які дії правою рукою, надійною помічницею під час роботи на комп'ютері або іншому пристрої стане миша ACER OMR060 . Вона виконана в класичному чорному кольоровому рішенні та міцному пластиковому корпусі. Бездротовий варіант дозволяє використовувати її з мобільними девайсами. Має ергономічну конструкцію з шістьма робочими кнопками і колесом для прокручування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZL.MCEEE.02E |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 70 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Дизайн | Кольоровий |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 86f767fe-c435-4950-92d7-ce4f5c82ac76 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 6a6d8a6d-0e0f-4469-a9c9-80929bbe3cc |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴







