



Клавіатура Acer OKW020, 104key ,USB-A, EN/UKR/RU, чорний
463 ₴
386 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 92492
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дротова клавіатура Acer OKW020 має кабель довжиною 150 см, а також інтерфейс USB. Ця модель легка, компактна, має набір необхідних функціональних кнопок. Виріб виготовлений із пластику високої міцності, конструкція тонка. Колір клавіатури чорний. Клавіші квадратні з білими написами мають м'який, вільний хід. Легка функціональна клавіатура Acer OKW020 чудово впишеться в робочу обстановку будь-якої кімнати, підійде для користувача будь-якого віку. Для зручнішого користування є 2 невеликі складні ніжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZL.KBDEE.013 |
| Вага | 0,608 |
| Вага (кг) | 0,483 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 46 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 5b215d12-59c3-4949-8eab-2b0fce117f45 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ru/Ukr |
| Сумісність з ОС | Windows |
| Способ упаковки | e2fcefb2-d395-479c-a019-0be79becb36b |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Форма | Повнорозмірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴


