Комплект клавіатура та миша 2E MK401 USB-A, EN/UK, чорний
438 ₴
365 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101775
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повнорозмірний комплект миша та клавіатура класичної форми, якою зручно користуватися протягом тривалого часу. Пріоритетне нанесення українських літер на клавішах. Комбінація м’якої Soft Touch поверхні з декоративними глянцевими вставками, з боків, надають миші оригінальний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MK401UB_UA |
| Вага | 0,63 |
| Вага (г) | 60,7 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 52 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 19120ad6-af58-4060-9972-ec9ef85a455 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Способ упаковки | 081ccd96-3737-4637-8241-13bb238d7abd |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴











