Веб-камера Trust Taxon QHD ECO Black
3 168 ₴
2 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80944
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісна веб-камера 2K QHD з автофокусом, подвійним мікрофоном та захисною шторкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Мікрофон | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24732_TRUST |
| Вага | 0,18 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Інтерфейси | USB |
| Новинка | Немає |
| Особливості | CMOS-сенсор/Шторка конфіденційності/Можливість кріплення на штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴









