Зручна бездротова миша із вдосконаленими безшумними кнопками. Чисте клацання Завдяки екологічному дизайну, на 82% виготовленому з переробленого пластику, та упаковці, сертифікованій FSC, Mydo — це відповідальна миша, з якою можна працювати спокійно. Жодних кабелів, жодних проблем. Насолоджуйтесь повною свободою пересування завдяки цій миші – завдяки радіусу дії бездротового зв'язку 10 м ніщо не завадить вам продуктивно провести робочий день. Відділення приймача USB також збереже порядок на вашому столі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 14 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25042_TRUST |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 84 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | d7b25d3c-c4e5-4d67-a475-0a1da34200f6 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 1800 DPI |
| Способ упаковки | 3479a212-6578-49bd-af62-f11cda4032a9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴










