


Чохол GoPro Sleeve&Lanyard Blue для HERO9 Black (ADSST-003)
962 ₴
802 ₴
- В наявності
- Код: 48200
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол GoPro Sleeve & Lanyard Black для HERO9
Надайте своїй камері HERO9 Black індивідуальність за допомогою цього чудового силіконового чохла. Носіть свою GoPro з чохлом і ремінцем на шиї, легко знімайте ремінець завдяки швидкознімне затиску або встановлюйте камеру в кріплення, не знімаючи чохол. Ідеальний захист від подряпин, коли ви в дорозі.
Стильний дизайн
Регульований ремінець
Регульований ремінець дозволяє тримати GoPro напоготові. Дуже добре підходить для того, щоб носити камеру на шиї або прикріплювати її до спорядження. Встановлюйте камеру прямо в чохлі, щоб захистити її від подряпин, не створюючи зайвий обсяг. Доступні в різних колірних виконаннях для додання індивідуальності вашої GoPro. Чохол забезпечує доступ до кнопок камери, затискним кільцям, а також екранів на передній і задній панелі. Якщо вам не потрібен ремінець, його можна легко зняти завдяки швидкознімне затиску.
Попередження
Неналежне використання ремінця може призвести до травмування. Не затягуйте його і не змінюйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADSST-003 |
| Вага | 0 |
| Вага (г) | 78 г |
| Висота | 0 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 0 см |
| Застібка | Немає |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Мoдель | Sleeve&Lanyard |
| Особливості | Вільний доступ до портів і роз'ємів |
| Розміри | f9b3a750-7e5d-4b6d-a409-11f088899838 мм mm |
| Сумісність з | HERO"18/HERO5/HERO6/HERO7 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Форм-фактор | Чохли-футляри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴


