Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST
2 518 ₴
2 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86209
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індикатор рівня води для точного приготування кави
Чіткий, видимий індикатор рівня води та дозування забезпечує точний об'єм для 2-10 чашок свіжозвареної кави.
Функція захисту від крапель залишить ваш посуд чистим
Ви можете вийняти скляний чайник, навіть якщо кава не готова. Функція захисту від крапель збереже посуд чистим.
Функція автоматичного вимкнення
Зваріть каву, тримайте її теплою і не переживайте, що ваша машина залишиться увімкненою. Функція автоматичного вимкнення безпечного вимикає кавоварку через 40 хвилин.
Знімний кошик для фільтра, що легко очищається
Знімний кошик для фільтра зручний, ергономічний і легко чиститься.
Фільтр для води Pure Advantage™ для кращого смаку кави
Фільтр для води Pure Advantage™ з удосконаленою 4-ступінчастою системою фільтрації видаляє хлор, неприємний смак і запахи для кращого смаку кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Ширина | 33.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції | |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910003714 |
| Вага (кг) | 1,9 кг |
| Вид | Автомат |
| Висота | 17.4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 24.7 см |
| Об'єм (л) | 1,38 л |
| Оснащення | Таймер |
| Особливості | f675b0ef-395d-4cb2-adb1-612bf67cc52c |
| Споживана потужність (Вт) | 1 000 Вт |
| Розміри | 68d0678c-d6f1-48a7-9aba-9154cc6c19d см mm |
| Спосіб приготування капуччино | Немає |
| Тип розміщення | Окремісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 098 ₴









