Повнорозмірна ігрова клавіатура з неоновим підсвічуванням. Налаштовуйте комбінації та клавіші під себе за допомогою фірмового ПЗ, насолоджуйтесь неперевершеними ефектами підсвічування та перемагайте у важких матчах! Особливості Регульоване підсвічування. Ефекти підсвічування: FN + F12 (Суцільний / Дихання / Вимк.) Яскравість: FN + ^/v Ігровий режим. Натисніть Fn + F8, щоб вимкнути клавіші Windows 1 мс відгук клавіші. Миттєве виконання гарантується технологією ультраопитування 1000 Гц, що забезпечує надшвидкий час відгуку 1 мс Програмне забезпечення Bloody KeyDominator. Створюйте власні макроклавіші за допомогою програми Bloody KeyDominator, яку можна завантажити на сайті bloody.com. Натисніть FN + F1~F7, щоб використовувати гарячі мультимедійні клавіші. Відключення звуку, гучність -/+, відтворення/пауза, стоп, попередній/наступний трек
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B140N Bloody (Black) |
| Вага | 0,95 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 48.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 47eea801-ef4a-41bb-883e-91344c2f0903 мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







