Увага!
Клавіатура з європейським стандартом розташування клавіш (ISO, не ANSI), відрізняється від зображеної на фото. Клавіатура має коротку клавішу shift та велику клавішу enter.
Функціональна бездротова клавіатура HP 455 Programmable (4R177AA) – із стандартним для ноутбука розташуванням клавіш полегшує введення даних. Низькопрофільні клавіші, тихі та зручні при натисканні, сприятимуть ефективному виконанню задач.
Використовуйте програмне забезпечення HP Accessory Center - налаштовуйте 20 програмованих клавіш та отримуйте легкий доступ до необхідних команд.
Висувні ніжки дозволяють налаштувати кут нахилу клавіатури 6 градусів для ще більш зручного розташування зап’ясть під час роботи.
Клавіатура HP Bluetooth Travel живиться від двох батарейок ААА, яких вистачає до 20 місяців роботи. Вона сумісна з усіма ноутбуками та ПК з операційними системами Windows 10 та 11. Підключення клавіатури здійснюється за допомогою технолгії Bluetooth.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Кількість клавіш клавіатури | 107 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4R177AA |
| Вага | 0,63 |
| Висота | 15.6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 2.9 см |
| Додаткові характеристики | 20 програмованих клавіш/Регульовані ніжки з кутом нахилу до 6°/Ход клавіш 2 мм/Радіус дії |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Низький хід |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розкладка | Eng/Ru/Ukr |
| Сумісність з ОС | Windows |
| Способ упаковки | 05bf3db3-aaa5-4065-8782-a781606b214a |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 45.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 311 ₴








