

Мишка Media-Tech Plano, 3кн., 800dpi, срібляста
140 ₴
117 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102472
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дротова миша Media-Tech Plano (MT1091S) – це ідеальний аксесуар для вашого ноутбука чи ПК, який забезпечить природне положення руки та зап’ястя під час роботи. Ергономічний дизайн миші робить її зручною для користування правою або лівою рукою
Оптичний датчик миші з роздільною здатністю 800 DPI гарантує швидке та чітке відстеження рухів на багатьох типах поверхонь та забезпечує її точну роботу без килимка.
Миша Media-Tech Plano підтримує функцію Plug-and-Play. Її підключення здійснюється через USB-кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Media-Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT1091S |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 130 г |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 90071661-af22-4a95-af6f-8de367a64653 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴


