



Мишка Modecom MC-M111, 3кн., 1600dpi, чорно-синя
205 ₴
171 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102524
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна дротова миша Modecom MC-M111 – це гармонійне поєднання сучасного мінімалістичного дизайну, високоякісних матеріалів та ергономічності.
Невисокий обтічний корпус забезпечує природне положення руки та зап’ястя під час роботи, а приємна на дотик матова поверхня та кругле колесо прокрутки з LED-підсвічуванням забезпечують комфортне користування.
Оптичний датчик миші з роздільною здатністю 1600 DPI гарантує швидке та чітке відстеження рухів на багатьох типах поверхонь та забезпечує її точну роботу без килимка.
Підключення миші Modecom MC-M111 здійснюється за допомогою USB-кабеля довжиною 1,8 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 22 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-M111-140 |
| Вага | 0,15 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Розмір миші | Середня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴


