



Мишка Sandberg Azazinator Mouse 6400 RGB, ігрова, 6400dpi., 7кн.Huano чорна
428 ₴
357 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102533
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова миша Sandberg Azazinator Mouse (640-20) оснащена надзвичайно чутливим оптичним сенсором з роздільною здатністю 6400 DPI, який забезпечує миттєву реакцію без затримок. Вона відмінно підійде для людей, які цінують точність і швидкість ігрових рухів.
Сім функціональних кнопок роблять зручною навігацію в веб-браузерах, іграх та різноманітних додатках. Вони розташовані в інтуїтивно зрозумілих для користувача місцях.
Ергономічна форма мишки дозволяє зручно розмістити руку під час гри, вона не буде втомлюватись навіть під час тривалого користування. RGB підсвітка додає індивідуального стилю.
Програмне забезпечення для налаштування миші Sandberg Azazinator Mouse входить у комплект постачання. Її підключення здійснюється через високоякісний USB-кабель довжиною 1,5 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandberg |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 21 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 640-20 |
| Вага | 0,243 |
| Вага (г) | 135 р |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5.3 см |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Для правої руки |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 9efe87c8-a236-491c-a801-e64f6765ed7c мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 6000 - 10000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴


