2 дні



Особливості:
Повнорозмірна USB клавіатура з 3-кольоровим підсвічуванням
М'які натискання для комфортного друку
Яскраве підсвічування з ручним перемиканням 3 кольорів
12 додаткових "гарячих" клавіш для керування Інтернет- і мультимедіа додатками
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Кількість клавіш клавіатури | 114 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KB-UML3-01-UA |
| Вага | 0,52 |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3 см |
| Додаткові характеристики | Частота опитування: 125 Гц/3 рівні яскравості/Амплітуда кнопки: 3.8 ± 0.3 мм/Усилля під час натискання: 55 ± 15 г |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Розкладка | Eng/Ru/Ukr |
| Сумісність з ОС | Windows |
| Способ упаковки | 81f45f01-d55c8-42b2-9802-153787211675 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 45.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴


