Мишка Defender #1 MM-310, 3кн., 1000 dpi, чорна
157 ₴
131 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102467
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимальна роздільна здатність 1000 dpi
Роздільна здатність 1000 dpi є оптимальною при роботі з екранами 9-22".
Ергономічна форма
Дозволяє миші зручно розташуватися у руці.
Надміцне гумове покриття.
Характеристики
Підключення
Провідне
Країна
Китай
Інтерфейс
USB
Особливості
Для лівої руки
Колір
Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 17.7 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52310 |
| Вага | 0,09 |
| Висота | 9.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 3 міс |
| Глибина | 9.3 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 237bb62e-e741-4356-b06b-55dc2414082d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


