

Мишка Defender Datum MM-265, бездротова, 3 кн. 1600 dpi, чорна
205 ₴
171 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102475
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими роздільної здатності миші
Кнопка зміни роздільної здатності дозволяє змінювати швидкість курсору миші одним натисканням (800/1200/1600 dpi)
Радіус дії - 10 м
Збільшений радіус дії бездротового зв'язку забезпечує більшу свободу дій.
Мініатюрний наноприймач
Мініатюрний наноприймач можна зберігати у корпусі миші
Ергономічна форма
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
2 х AAA
Країна
Китай
Розмір миші
Маленька
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52265 |
| Вага | 0,09 |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 7.5 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 7af01242-5d7d-4e2e-a7c4-c28d7d7da62 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴


