


Мишка Defender Accura MM-362, 6кн., 1600 dpi, чорна
209 ₴
174 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102477
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ергономічна велика шестикнопкова миша для роботи вдома та в офісі.
особливості:
Тип підключення: провідний
Інтерфейс підключення: USB
Кількість кнопок: 5+ колесо-кнопка
Тип сенсора: оптичний
Роздільна здатність: 800/1200/1600 dpi
ROHS / CE: Так
Характеристики
Підключення
Провідне
Країна
Китай
Розмір миші
Середня
Інтерфейс
USB
Додаткові функції
3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi - кнопка зміни роздільної здатності дозволяє змінювати швидкість курсору миші одним натисканням
2 додаткові бічні кнопки
Ергономічна форма - дозволяє миші зручно розташуватись у руці
Надміцне гумове покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 17.7 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52362 |
| Вага | 0,09 |
| Висота | 9.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 9.3 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴


