Мишка Defender Accura MM-935 бездротова, 4 кн. до 1600 dpi, червона
188 ₴
157 ₴
- В наявності
- Код: 102481
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша має 3 рівні зміни роздільної здатності (800/1200/1600 dpi). Прогумована поверхня.
особливості:
Тип підключення: бездротовий
Інтерфейс підключення: USB
Кількість кнопок: 3+ колесо-кнопка
Тип сенсора: оптичний
Роздільна здатність: 800/1200/1600 dpi
Харчування: 2 × AAA
ROHS / CE: Ні
Радіус дії: 0-10 м
Середня тривалість роботи без підзарядки/заміни елементів живлення: 3-6 міс.
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
2 х AAA
Країна
Китай
Розмір миші
Маленька
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 17.3 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52937 |
| Вага | 0,11 |
| Висота | 7.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 10.7 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 93fbe173-00b3-4ab5-a069-d524fb239890 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴


