Мишка Defender Auris MB-027, бездротова, 3 кн. до 1600 dpi, безшумна, сіра
257 ₴
214 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102494
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi
Точний та надійний сенсор Pixart 3065
Безшумне натискання кнопок
Кнопка зміни роздільної здатності
Прогумоване колесо прокручування
Міцні тефлонові ніжки легко ковзають поверхнею столу
Радіус дії – 10 м
Симетрична обтічна форма зручна для роботи будь-якою рукою
Багатофункціональне програмне забезпечення
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
1 х AA
Країна
Китай
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Особливості
Для лівої руки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 7.1 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52029 |
| Вага | 0,08 |
| Висота | 12.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 4.1 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴







