Мишка Defender Auris MB-027, бездротова, 3 кн. до 1600 dpi, безшумна, чорна
270 ₴
225 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102495
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна бездротова мишка зручна для роботи будь-якою рукою. У даній моделі використовується технологія безшумного натискання. Завдяки тефлоновим ніжкам та високоточному сенсору PIXAR використання мишки стає максимально зручним та ефективним.
особливості:
3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi.
Точний та надійний сенсор Pixart 3065.
Безшумне натискання кнопок.
Кнопка зміни роздільної здатності.
Прогумоване колесо прокручування.
Міцні ніжки тефлонові легко ковзають по поверхні столу (Акуратно зніміть захисну плівку з тефлонових ніжок перед використанням).
Радіус дії – 10 м.
Симетрична обтічна форма зручна для роботи будь-якою рукою.
Багатофункціональне програмне забезпечення.
Працює лише з операційною системою Windows.
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
1 х AA
Країна
Китай
Розмір миші
Маленька
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 7.1 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52027 |
| Вага | 0,08 |
| Висота | 12.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 4.1 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴







