Мишка Defender Accura MM-965, бездротова, 6 кн. до 1600 dpi, червона
246 ₴
205 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102506
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально підходить для ноутбука та настільного ПК. Швидкість переміщення курсору (800/1200/1600 dpi), що настроюється. Дві додаткові функціональні кнопки.
особливості:
Тип підключення: бездротовий
Інтерфейс підключення: USB
Кількість кнопок: 5+ колесо-кнопка
Тип сенсора: оптичний
Роздільна здатність: 800/1200/1600 dpi
Живлення: 2 × AAA (у комплекті)
ROHS / CE: Так
Радіус дії: 0-10 м
Робоча частота: 2.4 ГГц
Середня тривалість роботи без підзарядки/заміни елементів живлення: 3-6 міс.
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
2 х AAA
Країна
Китай
Розмір миші
Маленька
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 11.6 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52966 |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 0,07 г |
| Висота | 19.3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | a0f29062-d794-47bd-b726-9cd1e5740bc7 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


