Мишка Modecom MC-WM4.1, бездротова, 3кн., 1600dpi, нано ресівер, червона
227 ₴
189 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102517
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша Modecom MC-WM4.1 Wireless
Modecom MC-WM4.1 – бездротова оптична миша, що забезпечує чудову ергономіку під час роботи на комп'ютері. Завдяки оснащенню його бездротовим радіоінтерфейсом з використанням наноприймача і широкого спектру операційних систем, що підтримуються, її можна використовувати практично з будь-яким комп'ютером, доступним на ринку.
Миша оснащена оптичним датчиком високої роздільної здатності. Ви можете легко перемикатися між 800, 1200 та 1600 DPI за допомогою кнопки, розташованої у зручному місці на верхній кришці пристрою.
Modecom MC-WM4.1 живиться від двох батарейок AAA.
У той же час установка пристрою дуже проста: все, що потрібно зробити, це підключити мишу до одного з вільних USB-портів без необхідності встановлення додаткових драйверів або програмного забезпечення.
Миша Modecom MC-WM4.1 була оновлена до свого попередника завдяки використанню якісніших матеріалів та впровадженню новітніх технологічних рішень.
Modecom MC-WM4.1 стане ідеальним рішенням для тих, хто шукає ергономічну, бездротову та якісну мишу, особливо якщо багато часу проводить за комп'ютером.
Ключові особливості:
Ергономічна миша
Висока якість
Перфоровані бічні сторони пристрою, додатково покриті спеціальною фарбою, забезпечують безпечне та комфортне утримання миші.
Датчик: Оптичний
Роздільна здатність: 800, 1200, 1600 DPI
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
2 х AAA
Країна
Китай
Розмір миші
Маленька
Додаткові функції
DPI: 800, 1200, 1600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 11.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-0WM4.1-500 |
| Вага | 0,11 |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | f5c3dcb1-de92-4db8-9721-1e58e15c076d мм mm |
| Сумісність з | Linux |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


