2 дні


Мишка Redragon Nemeanlion 2 RGB, ігрова, 7200dpi., 8кн., чорна
677 ₴
564 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102537
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Redragon Nemeanlion 2
Симетричний корпус, якісні матеріали, приємне покриття, високоточний оптичний детектор. Ігрова миша, одна з найкращих у своєму класі. 2 додаткові верхні та 2 бічні програмовані кнопки, управління швидкістю курсору, спеціальне ПЗ, покращене RGB-підсвічування.
Покриття Soft Rubber Skin
Посилення зчеплення під час захоплення миші завдяки прогумованому покриттю.
Високоміцний довговічний кабель
Подовжений кабель 1.8 м гарантовано витримує 10 000 згинань та постійне тягове навантаження до 10 кг. Кабель захищений тканинним обплетенням.
Позолочений USB-конектор
Позолочене напилення забезпечує кращу провідність, менший опір та окислюваність.
Подовжені тефлонові ніжки
Спеціально розроблена формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки збільшеній площі, збалансованій висоті та оптимальному розташуванню ніжок миша розташовується строго горизонтально.
Характеристики
Підключення
Провідне
Розмір миші
Велика
Особливості
З підсвічуванням
Інтерфейс
USB
Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi
7200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 74511 |
| Вага | 0,26 |
| Вага (г) | 260 р |
| Висота | 4.3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 18міс |
| Глибина | 12 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 060a3a15-3a6f-4978-a4fa-60d223075ccf мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 - 2400 - 7200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴


