Мишка 2E MF300 Silent WL BT Stone blue (2E-MF300WBL)
425 ₴
354 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 75580
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша 2E MF300 має мінімалістичний дизайн, відмінно підійде користувачам, які цінують мобільність, яскравість та практичність. Кнопки з тихим натисканням, чутливе колесо прокручування. Тонкий корпус поміщається у будь-яку сумку. Універсальна мишка має два режими підключення через 2.4G адаптер та Bluetooth 3.0/5.0. Сумісна із пристроями на Windows, Android, Mac OS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 7 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MF300WBL |
| Вага | 0,09 |
| Вага (г) | 47 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Безшумна |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 744674fb-77cf-4ac9-854c-c67fd87aaedf мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Linux |
| Способ упаковки | 10779b70-67f9-4e63-9d22-7f31df6a0100 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴








