Надійне підключення та швидке відстеження дадуть вам змогу використовувати пристрій протягом усього дня, кожен день. У цій стильній бездротовій миші міститься стільки всього необхідного, що вона заслуговує руки – тож чому не запропонувати їй свою?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43N05AA |
| Вага | 0,114 |
| Вага (г) | 542 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 53b70d99-94cf-4017-9ae9-24e736601978 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 6d748b34-2763-485b-a6e7-288d6e5f9aba |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴











