Універсальна конструкція дозволяє легко використовувати для лівого або правого управління.
Отримайте більшу точність для точних рухів на більшості поверхонь завдяки 1200 DPI.
Консольна форма контуру, призначена для повсякденного комфорту в будь-який руці.
Шнур 1,5 м дає вам свободу пересування при підключенні до комп'ютера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4QM14AA |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 70 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 8 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | bc584247-ac6d-4e9c-90d0-9092b7dc4aeb мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
| Сумісність з | MacOS |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴


